Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІНУ ОЦІНКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ ВИРОБНИЦТВА НАПІВФАБРИКАТІВ ЗА АДРЕСОЮ:ВУЛ. ШКІЛЬНА, 15А, В МЕЖАХ СЕЛА БИРЮКИ РОКИТНЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1. Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території щодо розміщення виробництва напівфабрикатів за адресою: вул. Шкільна, 15а, в межах села Бирюки Рокитнянського району Київської області є одним із видів містобудівної документації на місцевому рівні, який призначений для визначення планувальної організації і розвитку частини території села Бирюки, був розроблений на підставі рішення сесії сільської ради №203 від 12.07.2019 року. Детальним план території  визначено основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення проектованої території села, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення села Бирюки.
  2. Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Бирюківська сільська рада Рокитнянського району Київської області.
  3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 23 серпня 2019 року і триває до 21 вересня 2019 року (30 днів)

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 09630, Київська область, Рокитнянський район, с. Бирюки, вул. Шкільна, буд. 17 та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Бирюківської сільської ради – burukysrada@ukr.net.

Відповідальна особа – Павленко Віра Василівна

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 10 вересня 2019 року о 12:00 у приміщенні будинку культури Бирюківської сільської ради: Київська область, Рокитнянський район, село Бирюки, вул. Шкільна, буд. 17.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території щодо розміщення виробництва напівфабрикатів за адресою: вул. Шкільна, 15а, в межах села Бирюки Рокитнянського району Київської області – Бирюківська сільська рада Рокитнянського району Київської області, село Бирюки, вул. Шкільна, буд.17.

ґ) Із проектом звіту можна ознайомитись на офіційному сайті Рокитнянської районної державної адміністрації – https://rokytne-rda.gov.ua.